foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

  1. szeptember
  1. 2018. szeptember 7-30-ig szülői értekezlet telephelyenként

Felelős: szaktanárok

  1. Szeptember 1. Évnyitó- Nyíregyháza Epreskert, Bem József Általános Iskola

Felelős: Ködöböcz Sándor

  1. Tehetség nap- Ungvár sétány, Arany J. Ált. Isk

Felelős: Balázs Zsombor

  1. Szeptember 8. Fulldance Kupa, Tápiószentmárton

Felelős: Ködöböcz Sándor, Balázs Zsombor

  1. Szeptember 15. „E” Országos Bajnokság, Csömör

Felelős: Ködöböcz Sándor, Balázs Zsombor

 

Október:

 

  1. Október 6. „D” Országos Bajnokság, Baja

Felelős: Ködöböcz Sándor, Balázs Zsombor

  1. Október 13. Verébavató Arany János Gimnázium

Felelős: Balázs Zsombor, Gurály Tamás

  1. Október 23. Nemzeti ünnep- Ungvár sétány, Arany J. Ált. Isk

Felelős: Balázs Zsombor

  1. Nyírkércs- református jótékonysági bál

 Felelős:Hegedűsné Chriszt Judit

  1. Nyírkércs : Idősek világnapja.

Felelős : Hegedűsné Chriszt Judit

  1. Nyíribrony: Idősek világnapja.

Felelős:Hentné Cserági Erika

  1. Arany János emléknap- Ungvár sétány, Arany J. Ált. Isk

Felelős:Oszlánszki Patrik

  1. Október 23- Kertváros

Felelős: Ignácz Gergő

  1. Szüteri mulatság és táncház- Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

November:

  1. Arany János Gimnázium – Jótékonysági Bál

Felelős: Balázs Zsombor

  1. Pálinka mustra- Nyírpazony

Felelős: Szanyi Szabolcs

  1. Sulibuli- Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

  1. Jótékonysági bál

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

  1. Haloveen buli- Apáczai

Felelős: Ködöböcz Sándor

  1. November 3. Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Standard Ranglista, Algyő

Felelős: Ködöböcz Sándor, Balázs Zsombor

  1. November 18. XIII. Fekete Sas Kupa, Hódmezővásárhely

Felelős: Ködöböcz Sándor, Balázs Zsombor

  1. Dance Faktor 2018 – Gotham Táncverseny, Debrecen

Felelős: Baloghné Szabó Aliz

  1. Alapítványi bál- Kertváros

Felelős: Ignácz Gergő

 

December

  1. Mikulás ünnepség: Kazinczy

Felelős: Gurály Tamás

  1. Mikulás buli- Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

  1. Karácsonyi ünnepség- Nyírkércs

Felelős: Baloghné Szabó Aliz

  1. Mikulás- Hodász

Felelős: Baloghné Szabó Alíz

  1. Bem: Karácsonyi műsor

Felelős: Ködöböcz Sándor

  1. Mikulás nap - Szamosszeg

Felelős: Baloghné Szabó Alíz

  1. Karácsony- Nyíregyháza, Ungvár sétány

Felelős: Gurály Tamás

  1. Adventi ajándékkosár- Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

  1. Karácsonyi ünnepségek Néptánc tanszak:
  • Hodász

Felelős: Deme Viktor

  • Nyíregyháza, Könyök út

Felelős: Bedő Melinda

Sóstóhegy

Felelős: Papp Judit

  • Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

  1. Karácsonyi ünnepségek billentyűs tanszakon:
  • Tiborszállás – Kistulinec Zita
  • Ramocsaháza – Hegedűsné Chriszt Judit
  • Nyírkércs – Hegedűsné Chriszt Judit
  • Nyíribrony – Hentné Cserági Erika
  • Hodász- Kremniczky Tímea
  1. Karácsonyi Kiállítás Képzőművészeti tanszak:
  • Atelier kiállítás- Nyíregyháza

Felelős: Nagy Zoltán

  • Ungvár sétány, Arany J. Ált. Isk

Felelős: Karaszné Kovács Mariann

  1. Január:
  1. Nyílt napok, félévi bemutatók, kiállítások – 2018. december . - 2019. január, február.

Felelős: Szaktanárok, Igazgatóhelyettesek

Február:

  1. Farsang Társastánc:
    • Bem
    • Felelős: Ködöböcz Sándor
    • Nyíregyháza, Árok utca, Tiszadada, Tiborszállás
    • Felelős: Gurály Tamás
    • Arany János Gimnázium
    • Felelős: Balázs Zsombor

Farsang Moderntánc:

  • Nyíribrony, Nyírkércs, Hodász, Szamosszeg,

Felelős: Baloghné Szabó Alíz,

Farsang Néptánc:

  • Hodász

Felelős: Deme Viktor

  • Nyíregyháza, Könyök út

felelős: Ignácz Gergő

  • Télűző vigasság, táncház

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

Nyíregyháza, Ungvár sétány

Felelős: Szalkayné Szénégető Krisztina

  • Sóstóhegy

Felelős: Papp Judit

Nyírpazony

Felelős: Szanyi Szabolcs

 

  1. Jótékonysági bál- Nyíregyháza, Epreskert

Felelős: Ködöböcz Sándor

  1. Kelet Magyarországi Régió Bajnokság - Nyíradony

Felelős: Ködöböcz Sándor, Balázs Zsombor

  1. Hagyományos Iskola Bál- Apáczay

Felelős: Rajna Beatrix

Március:

  1. Nemzeti ünnepünkön megemlékezés – Bem József Ált. Isk.

Felelős: Ködöböcz Sándor

  1. Nemzeti ünnepünkön megemlékezés – Hodász

Felelős: Deme Viktor

  1. Nemzeti ünnepünkön megemlékezés – Ungvár sétány, Arany J. Ált.

Felelős: Oszlánszki Patrik

  1. Falusi nőnap – Ramocsaháza.

Felelős: Hegedűsné Chriszt Judit

  1. „Hívogató héten”- Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

  1. Nyíribrony : Nőnap.

Felelős : Hentné Cserági Erika

  1. Jótékonysági bál- Nyírkércs

Felelős: Baloghné Szabó aliz

  1. „Kárpát- medencében élek” verbunk és csárdás verseny

Felelős: Andóné Kujbus Nóra

Április:

  1. Tavaszváró Szabadidő tánc országos Magyar Bajnokság

Felelős: Ködöböcz Sándor, Balázs Zsombor

  1. Kölcsey hét- Hodász

Felelős: Deme Viktor

  1. Tehetségnap- Ungvár sétány, Arany J. Ált.

Felelős: Oszlánszki Patrik

  1. Szabó Lőrinc napok- Sóstóhegy

Felelős: Papp Judit

Május:

  1. Árok-Party- Nyh. Árok út

            Felelős: Gurály Tamás

  1. VIII. Krétakör Művészeti Verseny

Felelős: Gacsályiné Verécze Hajnalka

  1. Környezetvédelmi verseny- Nyíregyháza Könyök út

Felelős: Nyíriné Halasi Anita

  1. Tehetség nap, kiállítás- Nyíregyháza, Ungvár sétány

Felelős: Balázs Zsombor, Karaszné Kovács Mariann

  1. Jubileumi hét- Nyíregyháza, Epreskert Bem

Felelős: Ködöböcz Sándor

  1. Ramocsaháza : Anyák napja .

Felelős: Hegedűsné Chriszt Judit

  1. Nyíribrony : Anyák napja.

 Felelős : Hentné Cserági Erika

  1. Alkotótábor Hajdúdorogon. Felelős : Nagy Zoltán
  2. Majális- telephelyenként

felelős: szaktanárok

  1. „Széles a Tisza” Hagyományőrző találkozó- Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

Június:

  1. Év végi vizsgák, kiállítások – Telephelyenként 2018. május 13. – június 07.

Felelős: Szaktanárok, Igazgatóhelyettesek

  1. Pedagógus nap- Nyírkércs.

Felelősök : Hegedűsné Chriszt Judit

  1. Pedagógus nap – Nyíribrony

Felelős: Baloghné Szabó Aliz

  1. Év végi kirándulás – Ramocsaháza, Nyírkércs. Felelős: Hegedűsné Chriszt Judit
  2. Tanévzáró- Bem Ált. Isk.

Felelős: Ködöböcz Sándor

 

Augusztus:

  1. Free Dance Nemzetközi Táncfesztivál

Felelős: Gacsályiné Verécze Hajnalka, Andóné kujbus Nóra

  1. Városnap- Tiszalök

Felelős: Kozákné Szűcs Andrea

Augusztus 20- Nyírpazony

Felelős: Szanyi szabolcs

 

  1. TOVÁBBKÉPZÉSEK
  • december 2.-társastánc-Budapest,Latin sport etikett- előadók Lajtai Beatrix és Elbert Gábor, László Csaba- felelős Balázs Zsombor
  • december 22. –társastánc- előadók: Tóth Orsolya, Balázs Zsombor

Felelős: Balázs Zsombor

  • január 14 - társastánc - moderntánc

Felelős: Balázs Zsombor, Baloghné Szabó Alíz

  • február, billentyűs tanszak, téma : A tehetséges tanulók gondozása.

Felelős : Hegedűsné Chriszt Judit

  • június 14. Téma: Konfliktuskezelés, magatartás zavar vagy Dráma játékok alkalmazása egyéb művészeti területeken

Felelős: Nyíriné Halasi Anita

 

 

  • VERSENYEK

2018 Fulldance Kupa, Tápiószentmárton

  • „E” Országos Bajnokság, Csömör
  • „D” Országos Bajnokság, Baja

2018 Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Latin, Senior Standard Ranglista, Algyő

  • Fekete Sas Kupa, Hódmezővásárhely

2018 Dance Faktor 2018 – Gotham Táncverseny, Debrecen

  • Kelet Magyarországi Régió Bajnokság - Nyíradony

2019 „Kárpát- medencében élek” verbunk és csárdás verseny

2019 III: Tavaszváró Szabadidő táncverseny Országos Magyar Bajnokság

2019   Krétakör Művészeti Verseny

2019  IV. Free Dance Nemzetközi Táncfesztivál

 

Copyright © 2019 Bíborka Iskola  Minden jog fenntartva.