foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

A Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola és a Free Dance Alapfokú Művészeti Iskola versenyt hirdetett különböző művészeti ágakban.

Táncművészeti ág: néptánc, moderntánc, társastánc

Zeneművészeti ág: zongora

Képző- és iparművészeti ág: képzőművészeti tanszak

Egyéb táncos kategóriában is lehetett nevezni azon csoportoknak, akik nem művészeti iskola keretében tanulnak.

 

Táncverseny helyszíne: Kertvárosi Általános Iskola, Nyíregyháza, Könyök út 1/b

 

Zongora verseny helyszíne: Apáczai Csere János Általános Iskola.

 

A képzőművészeti verseny beküldős volt.

 

Zsűri tagok:

  • Zongoraverseny: Nadzon Gusztáv, Bodnárné Miklovich Angéla és Bérces Mihály
  • Képzőművészeti verseny: Nagy Zoltán, Szepesi Béla
  • Táncverseny Andóné Kujbus Nóra, Szilágyiné Újlaki Mariann, Párniczky Erzsébet, Magyar Dávid, Laforeszt Erika

Jelentkezők száma:

  • Zongoraverseny:49 fő
  • Képzőművészeti verseny: 48 fő
  • Táncverseny: 123 produkció

Örömmel fogadtuk ezt a nagy érdeklődést versenyünk iránt. A verseny jól szervezett volt, rendben lezajlott. A saját tanulóinkon kívül számos más művészeti iskola tanulói is eredményesen szerepeltek.

Tanulóink eredményei

 

 

1

Bilibáncs Táncegyüttes 1

Néptánc

I.

Bíborka AMI Apáczai Rajna Beatrix

"Kertek alatt a zsibáim…"

Arany

2

Czuczor Ramóna-Grexa Anna

Néptánc

II.

Bíborka AMI Kertváros Gacsályiné V Hajnalka

Nyírségi asszonycsárdás

Ezüst

3

Csicsergő Tánccsoport

néptánc

I.

Bíborka AMI Kertváros Bedő Melinda

Réce-ruca

Ezüst

4

Nyíribronyi Picúrok

moderntánc

I.

Bíborka AMI Nyíribrony Baloghné Aliz, Schmidtné Zsuzsa

Sing

Arany

5

Kökényke

Néptánc

I.

Bíborka AMI

Vasárnapi Játszó

Ezüst

6

Little stars

moderntánc

I.

Bíborka AMI Nyírkércs   Baloghné Aliz, Schmidtné Zsuzsa

Pinokkió

Ezüst

7

Cserfes Tánccsoport

néptánc

I.

Bíborka AMI Kertváros       Bedő Melinda

Libásdi

Ezüst

8

Girls Team

moderntánc

II.

Bíborka AMI Baloghné Aliz, Schmidtné Zsuzsa

Love

Ezüst

9

Viharcsapat

egyéb: pom-pom

 

Bíborka AMI Schmidtné Zsuzsa

Vidáman

Arany

10

Mini Manó

egyéb

I.

Bíborka AMI Apáczai   Ködöböcz Sándor

Hula Hoop

Ezüst

11

Girls Team

egyéb: pom-pon

II.

Bíborka AMI Schmidtné Zsuzsa

Szófia

Ezüst

12

Viharcsapat

moderntánc

II.

Bíborka AMI Baloghné Aliz, Schmidtné Zsuzsa

Villám

Ezüst

13

Kovács Petra Kíra-Galyas Regina Marianna

Néptánc

II.

Bíborka AMI Kertváros  Gacsályiné Hajnalka

Nyírségi asszonycsárdás

Bronz

14

Kiss Márton-Szőke Csenge

Néptánc

II.

Bíborka AMI Apáczai  Rajna Beatrix

Somogyi ugrós és friss

Bronz

15

Álmos Panni-Borbély Hédi

Néptánc

II.

Bíborka AMI Apáczai   Rajna Beatrix

Bökönyi lassú és friss csárdás

Ezüst

16

Albert Zsanett-Deák Gergő

Néptánc

II.

Bíborka AMI  Kertváros  Gacsályiné Hajnalka

Szatmári csárdás

Ezüst

17

Bilibáncs Táncegyüttes 2

Néptánc

I.

Bíborka AMI  Apáczai   Rajna Beatrix

Bökönyi csárdás és friss

Arany

18

Czirják Dorina- Laczi Zsanett

Néptánc

II.

Bíborka AMI Kertváros  Gacsályiné Hajnalka

Nyírségi asszonycsárdás

Arany

19

Kiss Vanda-Ferdinánd Illés

Néptánc

I.

Bíborka AMI Apáczai  Rajna Beatrix

Berzencei ugrós

Arany

20

László-Devera Kincső-Varga Benedek

Néptánc

I.

Bíborka AMI Apáczai    Rajna Beatrix

Bökönyi csárdás

Bronz

21

Körmendi Anna Kata-Pápai Benjámin

Néptánc

I.

Bíborka AMI Apáczai   Rajna Beatrix

Tápéi röszketős és oláhos

Ezüst

22

Kazinczynegék

egyéb

I.

Bíborka AMI   Kazinczy   Gurály Tamás

Sofia

Bronz

23

Bilibáncs Táncegyüttes 3

Néptánc

II.

Bíborka AMI  Apáczai  Rajna Beatrix

"Röszketős"-dél alföldi táncok

Arany

24

Szabad a tánc Néptáncegyüttes

néptánc

II.

Free Dance AMI Bíborka AMI

Szatmárban jártunk…

kiemelt arany

25

Bíborka AMI Hodász

egyéb: hip hop

I.

Bíborka AMI Baloghné Aliz

Twerk

ezüst

               

 

Arany: 8, Ezüst: 13, Bronz:4

 

Zongoraverseny eredményei:

1

Márku Péter Manó

A/3

Kistulinec Zita

Bíborka AMI Tiborszállás

Ezüst

2

Ötvös Nóra Petra

A/4

Kistulinec Zita

Bíborka AMI Tiborszállás

Bronz

3

Lengyel Nóra

A/2

Hegedűsné Chriszt Judit

Bíborka AMI Nyírkércs

Ezüst

4

Müller Lili

A/3

Hegedűsné Chriszt Judit

Bíborka AMI Nyírkércs

Arany

5

Lovász Nikolett

A/1

Hegedűsné Chriszt Judit

Bíborka AMI Ramocsaháza

Ezüst

6

Anda Zsófia

A/4

Hegedűsné Chriszt Judit

Bíborka AMI Ramocsaháza

Ezüst

7

Orosz Míra

A/4

Hegedűsné Chriszt Judit

Bíborka AMI Ramocsaháza

Arany

 

Arany: 2, Ezüst : 4, Bronz: 1

 

Képzőművészeti verseny:

1

DÁVID HAJNALKA 14

Arany J.  Karaszné Mariann

2

HERMAN LAURA   14

Arany J.  Karaszné Mariann

3

SZŐKE NÓRA          14

Arany J.  Karaszné Mariann

4

PAPP MIRTIL                   

Arany J.  Karaszné Mariann

 

A képek a galériában megtekinthetők.

Copyright © 2019 Bíborka Iskola  Minden jog fenntartva.