Üdvözöljük a Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola weboldalán

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy sikeresen kialakítottuk iskolánkban is a digitális munkarendet, kidolgoztuk a digitális oktatáshoz szükséges tanmeneteket. Pedagógusaink minden tanszakon igyekeztek felvenni a kapcsolatot a szülőkkel, tanulókkal. Megtalálták azokat a digitális csatornákat, mely segítségével el tudják juttatni a tananyagot a szülőkhöz, gyermekekhez. Ahol a digitális folyamatok nem megoldhatók, ott papír alapon kapják meg a tanulók a feladatokat.

A pedagógusok feladata, hogy nagyobb megterhelés nélkül, szórakoztató, játékos formában állítsák össze a tananyagot, de természetesen a tanmenethez igazodva. A pedagógusok lelkesen, sok munkát bele fektetve dolgoztak, kihívást jelent számukra a digitális világ, ezért örömmel fogadják a visszajelzéseket, a megoldott feladatokat.

Tudjuk, hogy sok családnak nehézséget jelent a digitális eszközök kezelése, megléte, de arra kérek mindenkit, hogy legyen partner és támogassa munkánkat!

Ha kérdésük van, vagy még nem sikerült felvenni a kapcsolatot a pedagógussal, iskolánk minden nap 8.00- 16.00-ig telefonon elérhető, de e-mail címünkre is írhatnak!

Telefon: 06 42 400 508

Köszönettel: