Üdvözöljük a Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola weboldalán

pályázatot hirdet

Néptánc, moderntánc, társastánc pedagógus
    munkakör betöltésére.
    A jogviszony időtartama: határozatlan idejű  munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes- vagy részmunkaidő
    A munkavégzés helye: A Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei telephelyei
    Illetmény és juttatások:
    Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény és a pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló 326/2013. (VIII.30.) kormányrendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• Táncművészeti Főiskola vagy Egyetem
    büntetlen előélet
    cselekvőképesség
    saját gépjármű
    B kategóriás jogosítvány

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
    szakmai önéletrajz
    iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
    alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítvány (a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20. §. (1) bekezdés, a (2) bekezdés d) pontja, a (2d) és (2e), valamint (5) bekezdésben meghatározott követelményeknek való megfelelés szerinti)

orvosi alkalmassági igazolás

A munkakör betölthetőségének időpontja:
    A munkakör legkorábban 2019. szeptember 1. napjától tölthető be.
    A pályázat benyújtásának határideje: 2019. szeptember 10.
    A pályázatok benyújtásának módja:
    Postai úton, vagy személyesen: Bíborka Alapfokú Művészeti Iskola 4400 Nyíregyháza, Család utca 69.